اسناد موجودات فضایی در تمدن سومریان
اسناد موجودات فضایی در تمدن سومریان ،درباره موجودات فضایی،حقایق مربوط به موجودات فضایی،یوفوها یا موجودات فضایی،تمدن سومری ها و آدم فضایی ها

آکاایران: اسناد موجودات فضایی در تمدن سومریان

آکاایران: اسناد موجودات فضایی در تمدن سومریان 

نظریه ای غوغایی که در اسناد سومری ها پیدا شده هست میگوید که انسان های زمینی توسط موجودات فضایی خلق شده اند! بر اساس ترجمه آثار بر جای مانده از کتیبه های 20 هزار ساله ی تمدن سومر باستان، پیدایش نسل انسان توسط موجودات فضایی صورت گرفته هست.

آیا تا به حال این سوال را از خود پرسیده اید که اصلی ترین خاطر پیدایش نسل انسان چیست؟ بر اساس باورهای مذهبی در ادیان گوناگون، خالقی توانا و مسلط به تمامی علوم شناخته شده و شناخته نشده، انسان را بعنوان اشرف مخلوقات به زمین فرستاد تا یک زندگی خداگونه را تجربه کنند. در تعداد زیادی از متون و آثار بر جای مانده از ادیان گوناگون، انسان ها همواره به مهربانی، کمک به هم نوع، بخشندگی و … تشویق شده اند.

با این وجود، همچنان ابتدا و منشاء آفرینش در هاله ای از ابهام قرار دارد. بر اساس چندین نوشته ی قدیمی بر روی کتیبه های باستانی، صدها هزار سال گذشته و پیش از آنکه تاریخ نگاران، شروع به ثبت و ضبط رویدادهای تاریخی کنند، گروهی از فضانوردان از گونه های فرازمینی به سیاره ما سفر کرده اند. نخستین گونه های بیگانگان فضایی، در خلیج فارس به زمین نشسته و ضمن سفر به قاره آفریقا، سفر استعماری خود را برای استخراج طلا از اعماق زمین آغاز کردند.

امروزه، دو دیدگاه کاملا متفاوت به نظریه پیدایش نسل انسان وجود دارد:

1- گروهی از دانشمندان و افراد بر پایه باورهای “علمی” استدلال میکنند که حیات بر روی زمین، میلیون ها سال پیش از ابتدایی ترین ارگانیسم های زنده آغاز گردیده و اکنون به موجودی تکامل یافته و هوشمند با نام “انسان” تبدیل شده هست.

2- بعضی دیگر، خلقت انسان را به مداخله “الهی” نسبت میدهند. پیدایش نسل انسان و شکل گیری حیات بر روی زمین، حاصل یک طراحی بی نقص از سوی “خدا” هست. آفریننده ای قادر و توانا که انسان، زمین، خورشید و … به دست او خلق شده اند.

بر اساس متون مذهبی، انسان ها توسط خالقی فوق پیشرفته و توانا ایجاد شده اند، در این جا دقت شما را به مواردی از آنان جلب می کنیم:

بعنوان یکی از نمونه های مذهبی، در کتاب پیدایش می خوانیم: «پیدایش 1:27»پس خدا انسان را به صورت خود آفرید، وی را به صورت خدا آفرید؛ ایشان را مرد و زن آفرید.

همان طور که پیش تر خواندیم، دو نظریه کاملا متفاوت برای نشانه های پیدایش نسل انسان بر روی زمین وجود دارد. از آن جا که جستجوی چندین ساله ی حیات بیگانه در سیارات فرازمینی بی فایده بوده هست، این سوال پیش می آید که به راستی منشأ اصلی موجودات هوشمندی با نام “انسان” در کره زمین کجا یا چه چیزی هست؟

چرا با وجود مطالعه و بررسی های چندین ساله بر عوامل پیدایش انسان در زمین و جستجوی حیات بیگانه در سایر نقاط کیهان، هنوز به پاسخی قاطع دست پیدا نکرد ه ایم؟

اگر به باورهای مذهبی بسنده کنیم، امکان ثابت چنین چیزی در ذهن های ما نمی گنجد؛ چرا که ما انسان ها در برابر یک آفریننده ی توانا و قادر، ظرفیتی بسیار محدود داشته و نمی توانیم توانایی های وی را در ذهن خود به خوبی درک کنیم. با این وجود، بخش بزرگ و بسیار وسیعی از جمعیت ساکن بر روی کره زمین، صرف نظر از نوع ادیان یا مذاهب، به طور قطع بر یقین انسان را حاصل خلقتی بی نقص از سوی خداوند می دانند.

اما اگر در آینده ای دور یا نزدیک، نسل جدیدی از موجودات بیگانه کشف شوند، در این صورت آیا باز هم می توانیم خود را اشرف مخلوقات و موجودات برتر بنامیم؟

تعداد زیادی از متون باستانی که بعدها قسمت هایی از آن بعنوان کتاب مقدس، متون ادیان مسیحیت را تشکیل دادند، پیدایش نسل انسان را بعنوان موجودی “خلق شده” معرفی می کنند. از طرفی در کتاب مقدس Popol Vuh از مایا ها، انسان به صورت “طراحی شده توسط موجوداتی دیگر” معرفی شده هست.

خلقت انسان در قرآن کریم – سوره العلق:به نام خداوند بخشنده و مهربان
بخوان به نام پروردگارت که آفرید «1»
انسان را از علق آفرید «2»
بخوان و پروردگار تو کریمترین [کریمان] هست «3»
همان کس که به وسیله قلم آموخت «4»
آن چه راکه انسان نمى‏ دانست [بتدریج به او] آموخت «5»

با دقت در سوره العلق از قرآن کریم، باز هم به نشانه هایی شگفت آور، از دخالت مستقیم خداوند در تکامل فهم و دانش انسان میرسیم. به واقع چنین نکات ریز و قابل تأملی، در تعداد زیادی از متون مذهبی در ادیان گوناگون به وضوح دیده می شوند.از طرفی سوال دیگری که مطرح میشود این هست که آیا میتوان ارتباطی میان خداوند یکتا و خدایان مصر و یونان باستان یافت کرد؟ شاید مطالعه ای بر کتیبه های باستانی از سومر باستان، بتوانند ما را در این اساس راهنمایی کنند.

موجوداتی از تمدن های بیگانه در نقاط دور کیهان، خاطر اصلی پیدایش نسل انسان میباشند! آیا نخستین انسان ها، ساخته ی آنوناکی ها بوده اند؟ آیا ادعاهای مطرح شده در ارتباط با بازگشت آنوناکی به زمین حقیقت دارد؟ چه اتفاقی خواهد افتاد اگر نوشته های باقی مانده از کتیبه های سومری حقیقت دارا باشند؟ اکنون دقت شما را به نوشته های زکریا سیتچین، بعنوان مترجم این کتیبه ها جلب می کنیم.

همۀ چیز از سیاره مرموز نیبیرو شروع میشود، سیاره ای که بعنوان سیاره ایکس شناخته شده و دارای مداری بیضی شکل در منظومه شمسی ماست. شکل گردش این سیاره به دور خورشید به گونه ای هست که آن را هر 3600 سال یک بار، در نزدیک ترین نقطه از سیاره زمین قرار می دهد. ساکنین این سیاره دارای شکل و شمایلی نمونه با زمینیان بوده و به طور متوسط قد آنان 2.5 متر هست.

در حدود 450 هزار سال گذشته، ساکنین سیاره نیبیرو از وجود معادن بسیار غنی طلا، در سیاره زمین با خبر شدند. از این رو گروهی از مردان خود را برای یک سفر استعماری به زمین ارسال کرده و در خلیج فارس به زمین نشستند.

مسافرین زمین، تعداد 8 شهر بزرگ را بر روی سیاره مادری ما ایجاد کردند. Enki که در باورهای سومریان باستان بعنوان خدای “علم” شناخته می شود، قسمت هایی از آرایش ژنتیکی نیبیرویی ها را بر روی موجودات زمینی اعمال کرد و از آنان گونه هایی هوشمند و پیشرفته را تولید. خاطر اصلی طراحی چنین موجوداتی در آن زمان، بهره گیری از آن ها بعنوان کارگران معدنچی بوده هست.

بر اساس نوشته های ترجمه شده از سوی زکریا سیتچین، شهرهای ساخته شده توسط بیگانگان، در جریان طوفان بزرگ «داستان حضرت نوح» در حدود 30 هزار سال گذشته، به کلی از بین رفتند.

 به گزارش پارس ناز بر اساس آثار بر جای مانده از گفته های سومریان باستان ، زمانی وجود داشت که در کره زمین هیچ انسانی به شکل موجودات امروزی وجود نداشت. هیچ خبری از تمدن و فناوری نبود و تنها ساکنین زمین، حیواناتی وحشی بودند. هزاران سال گذشته، بیگانگان فضایی در قالب یک گروه 50 نفره از آنوناکی ها به زمین آمدند. آن ها در حدود 445 هزار سال گذشته، از سیاره نیبیرو به زمین آمده و در خلیج فارس فرود آمدند.

گاه شمار آنوناکی – سفر به زمین «ترجمه از زکریا سیتچین»

450 هزار سال پیش از میلاد مسیح

پس از جنگ هایی طولانی مدت، اتمسفر سیاره ی نیبیرو شروع به تخریب کرده و آن را به محیطی خصمانه برای زندگی تبدیل کرد. آنوناکی ها برای ترمیم آن به طلا احتیاج داشتند. بنابر گفته های محققین، ما انسان ها نیز میتوانیم با بهره گیری از نانو ذرات طلا، لایه ی ازن را ترمیم کنیم.

445 هزار سال پیش از میلاد مسیح

بیگانگان فرازمینی به زمین آمده و پایگاه خود را در اِریدو «محلی باستانی در جنوب میان رودان» مستقر ساختند تا در ادامه از خلیج فارس طلا استخراج کنند. این گروه به دست Enki، پسر Anu رهبری میشد.

416 هزار سال پیش از میلاد مسیح

استخراج طلا با مشکل مواجه شد که در پی این اتفاق Anu همراه با پسر دیگرش با نام Enlil به زمین آمدند. آنو تصمیم گرفت که فرآیند استخراج طلا در آفریقا و در طی ماموریتی تحت عنوان Terran ادامه پیدا کند.

400 هزار سال پیش از میلاد مسیح

در بین النهرین جنوبی تعداد 7 کشور توسعه یافته بودند. از جمله مهمترین آن ها میتوان به Sipar, Nippur و Shuruppakk اشاره کرد. پس از آنکه فرآیند استخراج طلا به اتمام رسید، با بهره گیری از سفینه هایی مخصوص آنان را به سیاره مادر ارسال کردند.دیدنی هست بدانید که در بین کتیبه های بر جای مانده از سومریان باستان، یک لیست کاملا دقیق از تمامی پادشاهان زمین کشف گردیده که بعضی از این پادشاه ها، چندین هزار سال بر زمین حکومت کرده اند!

پس از رانده شدن پادشاهی از بهشت به کره زمین، نخستین پادشاه سومری در شهر اریدو، Alulim نام داشت. او در حدود 28 هزار و 800 سال حکومت کرد! Alaljar بعنوان پادشاه بعدی، 36 هزار سال حاکمیت را بر عهده داشت و دو پادشاه بعدی در مجموع 64 هزار و 800 سال در زمین به حکومت پرداختند.

بررسی این اسناد باستانی، یک زمان تاریخی را توصیف میکنند که طی آن، موجوداتی ناشناخته برای هزاران سال در زمین حکم رانی کرده اند. در بعضی موارد، خدایان آن ها برای چندین هزار سال در یک منطقه حکم رانی کرده اند؛ درست در زمانی که خدایان و انسان ها با همدیگر در زمین زندگی میکردند! نظر شما در این باره چیست؟ آیا به نظر شما این احتمال وجود دارد که هزاران سال گذشته، گونه ای پیشرفته از موجودات بیگانه، منجر به پیدایش نسل انسان شده باشند؟

.

منبع :gahar.ir

منبع : بخش اطلاعات عمومی آکاایران
برچسب :