ایده های جالب برای تزیین کیف های ساده زنانه به کیف های شیک
کیف یکی از همراهان همیشگی خانم ها است. کیف ها انواع مختلفی دارند، اما اگر شما دوست دارید یک کیف منحصربفرد و خاص داشته باشید می توانید با تزیین کیف زنانه ساده خو

آکاآپ: همه ما تعدادی کیف کهنه و یا ساده داریم که تمایل زیادی به استفاده از آنها نداریم اما جالب است بدانید که ترفندهایی برای استفاده از این کیف ها وجود دارد که می توان آنها را تبدیل به زیباترین کیف های مجلسی نمود. بدین منظور می توان از انواع وسایل تزیینی استفاده نمود و به تزیینات کیف پرداخت. 

خانم‌های خوش سلیقه همیشه دوست دارند کیف خاص و متفاوتی داشته باشند، کیف یکی از همراهان همیشگی خانم‌ها است. کیف‌ها انواع مختلفی دارند، اما اگر شما دوست دارید یک کیف منحصربفرد و خاص داشته باشید می‌توانید با تزیین کیف زنانه ساده خود با چند روش ساده و ارزان که در اینجا آموزش شده است، آن را به یک کیف استثنایی تبدیل کنید.
در این مقاله از مجموعه مقالات آکا, می‌آموزد چگونه با استفاده از چند روش ساده کیف‌های ساده یا قدیمی خود را با وسایلی مثل تکه پارچه‌های بی استفاده، پاپیون، دکمه و نوار‌های رنگی به یک کیف زیبا و متفاوت تبدیل کنید.


 

عکس درست کردن کیف خاص 

وسایل مورد نیاز برای تزیین کیف زنانه با پارچه توری

  • پارچه ساتن، پارچه توری (یا هر جنسی که دوست دارید)
  • چسب حرارتی
  • پاپیون یا گل پارچه‌ای
  • قیچی
  • یک کیف ساده

آموزش مراحل تزیین کیف زنانه

۱- کیفی که برای تزیین انتخاب کرد  اید را با دستمال مناسب به خوبی تمیز کنید.
 

عکس تزیین کیف شیک

 

۲- اگر کیف شما قدیمی است و پارگی یا مشکلی دارد با کمک چسب آن را تعمیر کنید.
 

عکس تعمیر کیف شیک

 

۳- برای این مدل، پارچه توری انتخاب شده است. در کیف را روی پارچه توری بگذارید و چند سانتی متر بزرگتر از در کیف، روی پارچه الگو بکشید و پارچه را ببرید.
 

عکس درست کردن کیف شیک

 

۴- روی در کیف چسب بزنید و پارچه را روی آن قرار دهید، قسمت پشت در کیف را نیز با چسب حرارتی پوشش دهید و قسمت های اضافه پارچه توری را روی آن بچسبانید. پارچه باید به خوبی روی در کیف تنظیم شود.
 

عکس درست کردن کیف زنانه

 

۵- حالا باید در کیف را برگردانید و قسمت دکمه کیف که روی آن پارچه توری آمده را پیدا کرده و پارچه را از روی دکمه قیچی کنید.
 

عکس درست کردن کیف زنانه

 

۶- پاپیون یا گلی که برای تزیین کیف انتخاب کردید را با چسب حرارتی روی پارچه توری روی کیف بچسبانید.
 

عکس تزیین کیف زنانه

 

۷- حالا کیف ساده شما تبدیل به یک کیف زیبای مجلسی شد.
 

عکس تزیین کیف زنانه


تزیین کیف با استفاده از دکمه‌های رنگی
 

عکس تزیین کیف زنانه با دکمه


یک ایده برای تزیین کیف‌های ساده استفاده از دکمه‌های مختلف است. می‌توانید تعداد مناسبی دکمه در سایزهای کوچک و بزرگ تهیه کنید و روی کیف ساده خود را تزیین نمایید.


همچنین بخوانید: آموزش ساخت کیف آرایش در منزل + ویدیو


تزیین کیف با استفاده از پارچه‌های طرح دار
 

عکس تزیین کیف زنانه با پارچه


تزیین کیف خانم‌ها با پارچه‌های طرح دار هم یک ایده جالب و دوست داشتنی است. می‌توانید یک کیف ساده بخرید، با استفاده از اضافه پارچه لباس‌های خود و یا نوار‌های پارچه‌ای، روی کیف را تزیین کنید. به این ترتیب علاوه بر داشتن یک کیف تزیینی شیک، ست لباس‌تان را نیز کامل کرده‌اید.


تزیین کیف با استفاده از وسایل اضافی
 

عکس تزیین کیف زنانه با تکه پارچه


با استفاده از تکه پارچه‌ها، توری‌ها، دکمه و هر وسیله قابل استفاده‌ای که در خانه دارید، اشکال مختلفی درست کنید. مثلا می‌توانید شکل دو پرنده و درخت، مزرعه گل‌ها و هر تم خاصی را در نظر بگیرید، اشکال لازم برای پیاده سازی تم خود روی کیف را آماده کنید.

حالا یک کیف ساده بردارید و با کمک چسب حرارتی یا سوزن و نخ، ایده زیبای خود را بر روی کیف ساده اجرا کنید. با این کار شما صاحب یک کیف خاص می‌شوید و هنر زیبایی را به نمایش می‌گذارید.
 

عکس کیف شیک و زیبا 

عکس کیف شیک و زیبا 

منبع : بخش اطلاعات عمومی آکاایران
برچسب :