آکاایران: خلیل رفعتی، مالک ۴۶ ساله آبمیوه فروشیِ زنجیره ای "سانلایف ارگانیکس” است که علاوه بر موفقیت فعلی از سختی هایی که متحمل شده تا به یک مولتی میلیاردر تبدیل شود، می گوید.
امتیاز خبر: 18 از 100 تعداد رای دهندگان 10
وب سایت پنجره خلاقیت: داستان زندگی "خلیل رفعتی” ماجرای زندگی کارتن خوابی است که "مولتی میلیاردر” شد! ماجرای زندگی پر افت و خیز خلیل خواندنی است.
خلیل رفعتی، مالک ۴۶ ساله آبمیوه فروشیِ زنجیره ای "سانلایف ارگانیکس” است که علاوه بر موفقیت فعلی از سختی هایی که متحمل شده تا به یک مولتی میلیاردر تبدیل شود، می گوید.
 
 

آکاایران: کارتن خوابی که «مولتی میلیاردر» شد!


خلیل رفعتی (Khalil Rafati) در شهر "تولِدو” در ایالت اوهایوی آمریکا متولد شده و برای فرار از سو استفاده های جنسی از آنجا به لوس آنجلس رفت. خلیل مدتی در زمینه فروش اتومبیل به مشتریان پولدار مشغول به کار شد اما زندگی او به سرعت به دلیل مصرف "هروئین” رو به قهقرا رفت.
در سال ۲۰۰۱، او به دلیل اُوردوز عمدی در یک میهمانی در مالیبو تا آستانه مرگ پیش رفت. خلیل رفعتی در چند ماه پس از آن تلاش کرد تا اعتیاد را برای همیشه ترک کند که این مهم سرانجام در سال ۲۰۰۳ و پس از آشنا شدن با "سوپرفودها” یا همان غذاهای سالم رخ داد.
 
,خلیل رفعتی،موفقیت


خلیل در گفتگو با تایمز گفت: «به آخر همه چیز رسیده بودم. دیگر چیزی نبود که انجام ندهم. تمام پل های پشت سرم خراب شده بودند. کارم تمام شده بود.» خلیل رفعتی سرانجام یک مرکز ترک اعتیاد به نام "ریویِرا ریکاوری” در مالیبو کالیفرنیا را تاسیس کرد و در آنجا به ترکیب اسموتیِ منحصر به فردش به نام "ولورین” دست یافت.
آقای رفعتی در ادامه می گوید: «قرار بود آن اسموتی انرژی و جانی تازه به بیماران بدهد.» او معتقد است که روزهای اول پس از ترک، تنبلی و سستی بدن مشکلی بسیار بزرگ است، به ویژه اگر آن شخص دوران اعتیاد طولانی را تجربه کرده باشد.

,خلیل رفعتی،موفقیت
 
,خلیل رفعتی،موفقیت
 
 
,خلیل رفعتی،موفقیت
 
 
,خلیل رفعتی،موفقیت
 
کتاب آقای رفعتی به تازگی به چاپ رسیده است

منبع :

منبع : بخش اطلاعات عمومی آکاایران
برچسب :