5 روش آسان برای ارتقای برند خود
ارزش و مفهوم نام تجاری خود را تعیین کنید و اطمینان پیدا کنید که آن دقیقاً منعکس کننده ی نام تجاری شماست . را در آکاایران بخوانید

آکاایران: ارزش و مفهوم نام تجاری خود را تعیین کنید و اطمینان پیدا کنید که آن دقیقاً منعکس کننده ی نام تجاری شماست .

7 راه ارتقای پرسنال برند در کمتر از یک هفته

یک:

برای اینکه از این سناریو مطمئن شوید وجود دارد : اگر شما هر کدام از ارزش ها را نادیده بگیرید ، عملکرد و اعتبار برندتان نیز از بین خواهد رفت و همه چیز متوقف خواهد شد ؟ اگر نه پس ارزش ، یک ارزش واقعی نبوده است .

دو :

یک استراتژی موقعیت یابی که برند شما را در دسته ی مورد نظرتان به یک رهبر تبدیل می کند را تعیین کنید و یا توسعه دهید . منظور ما یک شعار نیست که فقط الهام بخش باشد بلکه هر چیزی است که باعث می شود تا مشتری پول بیشتری بابت آن بپردازد .

سه :

پالت رنگ خود را انحصاری کنید . به رقبای خود دقت کنید و یک رنگ را به عنوان یک نماد که به طور انحصاری نشان دهنده ی برند تجاری شما باشد را انتخاب کنید . UPS فکر کنید .

چهار :

با سهامداران مختلف صحبت کنید و اطمینان پیدا کنید که درک آن ها از برند شما دقیقاً بازتاب کننده ی همان واقعیتی باشد که برند تجاری شما آن را منعکس می کند .

پنج :

آیا لوگوی برند شما همگام با فرهنگ نام تجاری شما است ؟ آیا آن به بروز رسانی و موارد دیگر احتیاج دارد ؟ بسیاری از شرکت های طراحی گرافیکی و آژانس های تبلیغاتی معتقدند که نام تجاری از اینجا شروع می شود – جای تأسف است . لوگوی نام تجاری باید ارزش شما را منعکس کند و آن را به تمامیت نشان دهد و همچنین به متمایز شدن شما نیز کمک کند . لوگوی شما در اصل چهره ی برند شماست و اینکه چطور مردم را با دیدگاه بصری شما آشنا کند بسیار مهم است .

به طور طبیعی کارهای بسیاری برای یک برندینگ وجود دارد اما اگر شما به خوبی قادر به ساخت همین ۵ مرحله در یک پیام منسجم باشید به راحتی می توانید برند تجاری خود را تقویت کنید و مطمئن باشید که این امر در افزایش میزان فروش محصولات و یا خدمات شما بسیار مثمر ثمر خواهد بود .

منبع : فکرناب

منبع : بخش اطلاعات عمومی آکاایران
برچسب :