خدمات استودیوهای عکاسی برای تبلیغات موثر
یکی از استودیوهای عکاسی موفق در زمینه معرفی برندها و ساخت انواع تیزر تبلیغاتی، استودیو عکاسی لحظه نگاری می باشد که دفتر آن در شهر اصفهان دایر است. این استودیو ع

از زمانی که عکس و فیلم خلق شدند، توانسته اند زندگی انسان ها را بسیار متحول سازند مخصوصا که این هنر هر روز در حال پیشرفت است و در رشته ها و حرفه های دیگر نیز رسوخ کرده است. از آنجایی که عکاسی و ساخت کلیپ و فیلم های کوتاه نیازمند تخصص، تجربه و دانش بروز می باشد، بنابراین استودیوهای عکاسی مختلفی تاسیس شده اند که در آنجا با بهره مندی از افراد خلاق و توانمند و استفاده از آخرین تجهیزات، در زمینه های مختلف فعالیت های گسترده ای انجام می دهند. یکی از فعالیت های بسیار مهمی که در استودیوهای عکاسی صورت می گیرد، امر تبلیغات می باشد.

همان طور که می دانید امروزه تبلیغات حرف اول را در دنیای تجارت می زند و بدون آن برندها و محصولات حرفی برای گفتن ندارند، بنابراین استودیوهای عکاسی از ترفندها و استراتژی های خلاق و منحصر به فردی استفاده می کنند تا صاحبین کسب و کارها بتوانند از رقبای خود در دنیای تجارت، مخصوصا تجارت الکترونیک پیشی بگیرند.

خدمات استودیوهای عکاسی برای تبلیغات موثر 

یکی از استودیوهای عکاسی موفق در زمینه معرفی برندها و ساخت انواع تیزر تبلیغاتی، استودیو عکاسی لحظه نگاری می باشد که دفتر آن در شهر اصفهان دایر است. این استودیو عکاسی در خدمت شما عزیزان می باشد تا در زمینه بهترین نوع تبلیغات بسته به حرفه و محصول خود راهنمایی های ارزنده ای را ارائه دهد و سپس منحصر به فردترین پروژه های عکاسی صنعتی، تبلیغاتی و ... را با مناسب ترین نرخ به شما عرضه دارد.

در استودیو عکاسی چه فعالیت هایی صورت می گیرد؟

خدمات استودیوهای عکاسی برای تبلیغات موثر 

فعالیت هایی که در استودیوهای عکاسی انجام می شود بسته به نوع آن می تواند متفاوت باشد. برای مثال برخی از استودیوهای عکاسی مخصوص فیلمبرداری از مجالس و جشن ها می باشند و برخی دیگر فقط در زمینه تبلیغات فعال هستند.

از آنجایی که تبلیغات نیز خود دارای گستره ی بسیار بالایی است و شاخه های متنوعی دارد، از فعالیت استودیوهای عکاسی برای تبلیغات می توان به نمونه های زیر اشاره نمود:

  • عکاسی صنعتی و تبلیغاتی
  • ساخت تیزر
  • انواع مختلف فیلمبرداری تبلیغاتی و صنعتی
  • تدوین ویدئو و اصلاح رنگ نور
  • موشن گرافی و اینوگرافی
  • طراحی پوستر و کاتالوگ

لازم به ذکر است که استودیوهای عکاسی فقط مجری پروژه هایی همچون عکاسی تبلیغاتی نیستند. افراد فعال در استودیوهای عکاسی در زمینه ایده پردازی های تبلیغاتی و همچنین مشاوره های بازاریابی و برندینگ فعالیت های مثمرثمری دارند که این موارد به عنوان شالوده کار به شمار می آید.

افراد فعال در استودیوهای عکاسی تبلیغاتی باید از چه توانایی هایی برخوردار باشند؟

خدمات استودیوهای عکاسی برای تبلیغات موثر 

افرادی که می خواهند در استودیوهای عکاسی تبلیغاتی به خوبی بدرخشند و پروژه های مختلفی را در دست بگیرند، باید دارای پارامترها و توانمندی های متنوعی باشند که از نمونه های آن می توان به بهره مندی از تجهیزات مدرن، خلاق بودن، داشتن دانش و تحصیلات آکادمیک، داشتن تجربه و استفاده درست از امکانات و نرم افزارهای مربوطه اشاره نمود.

به طور مثال در زمینه عکاسی صنعتی و تبلیغاتی، عکاس باید به خوبی بداند تا از چه جهت و زاویه ای عکس برداری کند و نورپردازی به چه صورتی باشد تا مخاطب بتواند در کمتر از چند ثانیه مفهوم و هدف از نمایش گذاشتن محصول را به درستی درک کند، بدان توجه ویژه ای داشته باشد و در نهایت در صدد تبلیغ و خرید آن برآید. یا برای ساخت تیزرهای تبلیغاتی استفاده از ایده های جذاب و متناسب با نوع پیام و موضوع تبلیغ اهمیت بسیار زیادی است.

به طور کلی شناسایی اهداف کارفرما از طریق برقراری جلسات با او و مشخص کردن استراتژی های لازم و به کار بردن تجهیزات مناسب برای هر پروژه و در نتیجه ارائه یک خروجی مناسب که هدف اصلی آن فروش بالای محصولات و شناخت بهتر برندها در بازارهای داخلی و بین المللی می باشد، از وظایف اصلی و تخصص های مورد نیاز جهت استودیو عکاسی و افراد مشغول در آن است.

تعرفه و قیمت ساخت تیزر و انجام پروژه های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی چقدر است؟

از آنجایی که در چندین سال اخیر بازار تبلیغات و بهره بردن از استودیوهای عکاسی تبلیغاتی و صنعتی بالا گرفته است، بنابراین آگاهی از تعرفه آن برای کارفرمایان و استفاده کنندگان اهمیت زیادی دارد. به طور کلی نمی توان نرخ ثابت و معینی برای این امور تعیین کرد ولی فاکتورهایی نظیر نوع پروژه، تعداد تصاویر گرفته شده، تجهیزات به کار رفته، مدت زمان انجام عکاسی، هزینه ایاب و ذهاب (اغلب برای پروژه های عکاسی صنعتی)، استفاده از نرم افزارها جهت ادیت تصاویر، استفاده از بازیگران و مجری برای ساخت تیزر تبلیغاتی و .... همگی بر روی نرخ نهایی انواع پروژه های تبلیغاتی موثر می باشد.

منبع : بخش اطلاعات عمومی آکاایران
برچسب :