تغییر ذائقه کاربران شبکه‌های اجتماعی
بر اساس مطالعات مردم شناسی پیرامون شبکه های اجتماعی (Social Network) که توسط بانک پیپر جافری (Piper Jaffray) انجام شده است؛ امروزه جوانان برای اولین بار شبکه ی

تغییر ذائقه کاربران شبکه‌های اجتماعی

بر اساس مطالعات مردم شناسی پیرامون شبکه های اجتماعی (Social Network) که توسط بانک پیپر جافری (Piper Jaffray) انجام شده است؛ امروزه جوانان برای اولین بار شبکه ی اجتماعی اینستاگرام (Instagram) را به عنوان مهمترین شبکه اجتماعی اینترنت معرفی کردند. این در حالی است که یک سال و نیم پیش نیمی از آن‌ها شبکه ی اجتماعی فیس بوک (Facebook) را به عنوان شبکه اجتماعی مورد علاقه خود معرفی می نمودند.

اینستاگرام

این مطالعه که شامل نظر سنجی از 7500 نفر بوده نشان می دهد کسانی که امروز در شبکه ی اجتماعی فیس بوک (Facebook) فعالیت می کنند احتمالا فردا در شبکه ی اجتماعی توییتر (Twitter) و پس فردا در شبکه ی اجتماعی اینستاگرام (Instagram) فعالیت خواهند کرد.

اینستاگرام

بر این اساس غیر از بررسی جوانب و مخاطرات امنیتی ناشی از بارگزاری گسترده عکس های فرد، به نظر می رسد موج ایجاد شده برای گرفتن عکس از خود (Selfie)، امروزه در غرب به شکل انتقال کاربران اجتماعی به شبکه‌هایی همچون اینستاگرام (Instagram) که بر پایه تصویر می باشند نمود پیدا کرده است.

بخش ارتباطات تبیان

منبع : tebyan.net

منبع : بخش اطلاعات عمومی آکاایران
برچسب :