تبلیغ تصویری وی چت علیه فیس بوک
سیستم مکالمه و گفتگوی اینترنتی وی چت در اقدامی تبلیغاتی به‌صورت هممان با کوبیدن شبکه اجتماعی فیس بوک اقدام به معرفی امکانات خود نمود

تبلیغ تصویری وی چت علیه فیس بوک 

سیستم مکالمه و گفتگوی اینترنتی وی چت در اقدامی تبلیغاتی به‌صورت هممان با کوبیدن شبکه اجتماعی فیس بوک اقدام به معرفی امکانات خود نمود.

سیستم مکالمه و گفت‌وگوی اینترنتی وی چت در اقدامی تبلیغاتی با کوبیدن شبکه اجتماعی فیس بوک اقدام به معرفی امکانات خود نمود.

به گزارش رایورز، این تبلیغات شامل سه ویدیو هستند که در طول آنها مارک زاکربرگ به عنوان مدیر شبکه اجتماعی فیس بوک و موسس آن به بیماری تنهایی دچار است و به همین دلیل نیز به پزشک روان‌شناس مراجعه کرده است.

در این تبلیغات در بخش اول بخش روانی موضوع مورد بررسی قرار می‌گیرد و زاکربرگ از ترس ابتلا به جنون به پزشک مراجعه کرده است و پزشک به او سیستم وی چت را معرفی می‌کند.

زاکربرگ

در بخش دوم زاکربرگ به افسردگی دچار شده است و در یافتن دوستانی که در نزدیکی او باشند با مشکل روبرو شده است و به همین دلیل نیز دکتر به او امکان یافتن دوستان در وی چت را پیشنهاد می‌نماید و در آخرین بخش نیز پزشک مربوطه از طریق زاکربرگ با وکلایی روبرو شده است که می‌خواهند او را از استفاده از وی چت منصرف کنند ولی او به زاکربرگ پیشنهاد می‌کند که برای ابراز اجساس خود نصبت به افراد دیگر از سیستم ابراز احساسات وی چت استفاده نماید.

زاکربرگ

این ویدیو در ادامه موج جدید تبلیغات مستقیم شرکت‌های مختلف است که با کوبیدن رقبای مستقیم خود به فکر بهبود شرایط کسب مخاطب هستند.

شایان ذکر است که فیس بوک به‌تازگی نرم افزار گفت‌وگوی واتس اپ را با مبلغی سنگین خریداری نموده است.

بخش ارتباطات تبیان

منبع : tebyan.net

منبع : بخش اطلاعات عمومی آکاایران
برچسب :