صفحه ای برای بچه شیعه ها در اینستاگرام
اگر شما هم از کاربران اپلیکیشن اینستاگرام باشید ممکن است تا به حال صفحه ای به نام بچه شیعه باس,,را دیده باشید,اما اگر این صفحه را نمیشناسید با گفتگویی که با آدم

اگر شما هم از کاربران اپلیکیشن ,شبکه های اجتماعی,اینستاگرام,بچه شیعه باس,ارتباطات و رسانه ها

فضای مجازی فرصتی است که هرکس به تناسب نیاز مندی ها و علائق خود آن را دنبال می کند. با گسترش فضای مجازی انبوهی از صفحاتی که کارکردهای متفاوتی دارند راه اندازی شد. بعضی از این کارکردها مثبت و بعضی منفی بودند و هرکس هم به تناسب ویژگی ها و اعتقاداتی که دارد در این فضا دنبال کننده صفحات مورد علاقه خود است.

وقتی قرار شد با آدمین صفحه ,شبکه های اجتماعی,اینستاگرام,بچه شیعه باس,ارتباطات و رسانه ها

مطالب را بر چه اساسی انتخاب می کنید؟ موضوعات خاصی را برای کار کردن در نظر دارید یا اینکه نوع موضوع چندان تفاوتی ندارد و صرف حدیث و روایت بودن کافی است؟

اگر پست های قدیمی تر صفحه را دیده باشید با شکل الان تفاوت دارد. اونموقع بر اساس رنگ ها دسته بندی کرده بودم و صفحات آبی مطالب مرتبط با پسرها، صفحات صورتی مرتبط با دخترها و رنگ سبز هم مرتبط با زوج ها بود. ترتیبش هم به این شکل بود که هر دفعه به ترتیب یک مطلب میذاشتیم. پسر، دختر، زوج.

الان هم همین ترتیب را برای خودم دارم فقط مثل قبل رنگ ندارد اما برای خودم مشخص است. به این شکل که موضوعاتی که برای این سه گروه مناسب است دسته بندی و به ترتیب کار می کنم. برای مطالب از احادیث و روایات استفاده میکنم اما موضوع را هم به این ترتیبی که گفتم رعایت می کنم.

از 

منبع : tebyan.net

منبع : بخش اطلاعات عمومی آکاایران
برچسب :