تقویت رزومه، قبولی در مصاحبه دانشگاهی و یا ارتقای جایگاه شغلی از جمله چالش هایی ست که بدون شک نیازمند هردو مقوله چاپ کتاب و اکسپت مقاله می باشد، اما زمانی که بحث مقایسه در میان باشد ویژگی هایی مانند امتیاز بیشتر با صرف هزینه، زمان و انرژی کمتر موجب میگردد چاپ کتاب در این نبرد برنده میدان باشد. همین مسئله نکته قابل توجه ای شده است تا در حال حاضر دانشگاهیان بسیاری برای دریافت این 15 امتیاز گرانبها در تکاپو باشند، اما آیا همه آنها موفق میشوند؟

حساسیت مقوله چاپ کتاب و مزایای فراوان آن، ما را مجاب کرده است تا نگاهی داشته باشیم به فعالیت یکی از مجربترین و موفق ترین انتشارات دانشگاهی کشور در این عرصه. انتشارات آموزشی تالیفی ارشدان که در حال حاضر با بیشترین سفارشات تبدیل پایان نامه به کتاب توانسته است پایین ترین فاکتور هزینه چاپ کتاب را در کشور اجرایی سازد و بدین ترتیب بسیاری از دغدغه های پیرامون اکسپت مقاله را با توجه به تحریم مجلات علمی بین المللی و یا دریافت هزینه های بسیار گزاف به دلار برای بسیاری از دانشگاهیان با چاپ فوری چاپ کتاب در تیراژ پایین کتاب برطرف نماید. نتیجتا، در بلبشوی نوسان قیمت کاغذ و تحریم این کالا با ما همراه باشید تا ببینیم چگونه این انتشارات به آسانی در دریافت امتیاز چاپ کتاب به شما یاری رسان خواهد بود..

مراحل چاپ کتاب

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره 24 ساعته می توانید به وب سایت ارشدان مراجعه فرمایید

www.arshadan.net
021476255

09197349500
 

نگاهی به تیم 40 هزاره نفره انتشارات ارشدان

ارزانترین چاپ کتاب از 1 جلد تا چند صد هزار جلد در ارشدان، توسط تیم 40 هزار نفره ای ارائه داده میشود که همگی از فارغ التحصیلان مقاطع عالیه بوده و با سابقه ای طولانی به کلیه زوایا و قوانین عرصه چاپ و نشر در حوزه دانشگاهی آشنایی و تسلط کامل دارند. هسته مرکزی این مجموعه را هیئت مدیره ای تشکیل داده است که با  پیشینه علمی _ پژوهشی و کسب رتبه های علمی متعدد از مدرسین و مولفین برجسته کشوری به شمار می روند و شاید همین تطابق مناسب است که امروزه انتشارات ارشدان در چاپ کتاب برای بسیاری از متقاضیان دانشگاهی به عنوان گزینه انتخابی در نظر گرفته میشود.

انتشارات ارشدان با  بکارگیری تقریبا 40 هزار محقق، ویراستیار، مترجم، تایپیست، صفحه آرا (بصورت حضوری و دورکار) با 3 شعبه و بیش از 900 نمایندگی در کشور ، توانسته بزرگترین نیروی فعال در عرصه چاپ و نشر را در طی 5 سال شکلدهی کند و بدین ترتیب تقریبا هیچگونه خدماتی را در این حوزه بی پاسخ نگذارد. این مجموعه با آگاهی به اهمیت زمان در برنامه ریزی تحصیلی یا شغلی بسیاری از متقاضیان، سعی نموده است با توجه به اتلاف وقتی که اکسپت مقاله ایجاد میکند، با حساسیت در استخدام و همچنین دسته بندی مناسب کارمندان خود در بخش های مرتبط با تخصصشان، متدی را در عرصه چاپ و نشر در پیش بگیرد تا با بیشترین بازدهی و کمترین اتلاف وقت، متقاضیان چاپ کتاب برای دریافت امتیاز آن در کوتاهترین زمان ممکن یعنی 3 هفته موفق به چاپ کتاب با تیراژ پایین و نهایتا کسب امتیاز موردنیازشان در رشته تحصیلی شان شوند.

روش متفاوت انتشارات ارشدان در چاپ کتاب

طراحی حرفه ای وب سایت ارشدان جهت ثبت سفارش آنلاین چاپ کتاب این امکان را به گونه ای فراهم آورده است که در حال حاضر بیش از 80 % مشتریان این انتشارات در سراسر کشور بدون نیاز به مراجعه حضوری و تنها از طریق وب سایت، صفر تا صد مراحل چاپ کتاب خود را به ارشدان واسپاری کنند. بعد از مشاوره تلفنی و ثبت سفارشاتی اعم از چاپ کتاب از جزوه، چاپ کتاب از 3 فصل اول پایان نامه، چاپ کتاب از مطالب گردآوری شده و یا چاپ کتاب ترجمه شده هماهنگی، اجرا و گزارش دهی کلیه مراحل چاپ کتاب متقاضی اعم از ویراستاری، طراحی جلد، اخذ فییا، شابک، مجوز چاپ بصورت آنلاین هماهنگی و انجام میشود و نهایتا نسخه چاپی کتاب در تیتراژ موردنظر کاربر از طریق پست ارسال میگردد. این ویژگی منحصر به فرد ارشدان نتیجه ای داشته با نام: سریعترین چاپ کتاب در کشور.

مشاوره های تخصصی چاپ کتاب برای تقویت رزومه توسط زبده ترین کارشناسان انتشارات ارشدان پیش از ثبت سفارش، صدور فاکتور رایگان برای تصمیم گیری متقاضی در کنار ارائه انواع چاپ از جمله افست یا دیجیتالی با استفاده از مدرن ترین دستگاههای چاپ، بکارگیری کاغذ مرغوب، خلاقیت در طراحی جلد و بسیاری موارد دیگر  از جمله دلایلی است که بسیاری از دانشجویان و پژوهشگران دانشگاهی را موفق به دریافت امتیاز چاپ کتاب کرده است.

 عقد قرارداد نیز در انتشارات ارشدان به شیوه حضوری و غیرحضوری امکان پذیر است. در انتشارات ارشدان، جهت عقد قرارداد غیرحضوری  روش های کاملا قانونی از طریق نمایندگی های فعال درشهرستان ها و یا به شیوه آنلاین طراحی شده است، به گونه ای که متقاضی چاپ کتاب به ساده ترین شکل ممکن و بدون فوت وقت  و عدم نیاز به طی مسیر طولانی می تواند پروسه پیچیده چاپ کتاب خود را از راه دور  پیگیری و به سرانجام برساند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره 24 ساعته می توانید به وب سایت ارشدان مراجعه فرمایید

www.arshadan.net
021476255

09197349500

چگونه انتشارات ارشدان چاپ کتاب را ارزان کرده است؟

مهمترین دغدغه ارشدان بعد از کیفیت خدمات چاپ و نشر، صدور مقرون به صرفه ترین فاکتور چاپ کتاب برای کاربران بوده است. دریافت کمترین سود دریافتی در مقابل افزایش روزافزون قیمت کاغذ در بازار یکی از مهمترین دلایل استقبال متقاضیان چاپ کتاب از انتشارات ارشدان می باشد.

در ارشدان کلیه فاکتورها پیش از صدور، طی مشاوره تخصصی با کاربر (حضوری یا تلفنی) به گونه ای تنظیم میگردد تا کاملا با بودجه کاربران هماهنگ باشد، به همین منظور خدمات گوناگون و متنوعی که تیراژ و نوع چاپ را شامل میشود برای انتخاب کاربر بروی میز قرار دارد. البته، این کاهش هزینه به همراه پرداخت اقساط چاپ کتاب برای کاربران فشار مالی کمتری را نیز به همراه داشته است. مشتریان انتشارات ارشدان پس از عقد قرارداد 50% هزینه چاپ را پرداخت می نمایند و 50% باقی مانده بعد از چاپ کتاب از آنها دریافت میگردد. از طرف دیگر، همکاری با هلدینگ ایران تایپیست در جهت تعامل در بکارگیری نیروهای اجرایی مانند صفحه آرا، مترجم و تایپیست هزینه ها را به میزان زیادی کاسته است. نتیجتا مشتریان انتشارات ارشدان می توانند بدون نیاز به تسلط در تالیف و تنها با استفاده از پایان نامه یا جزوات کلاسی و حتی ترجمه گروهی با همکلاسیان و همکارانشان با صرف هزینه بسیار پایین تر از اکسپت مقاله در مصاحبه های دانشگاهی یا شغلی خود به امتیاز باارزشی دست یابند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره 24 ساعته می توانید به وب سایت ارشدان مراجعه فرمایید

www.arshadan.net
021476255

09197349500

نقش  پررنگ مشاوره و گارانتی در چاپ کتاب ارشدان

مشاوره صادقانه، دلسوزانه و تخصصی در ارشدان در طی سالها فعالیت، همواره به متقاضیان این امکان را داده است تا بهترین تصمیم گیری و انتخاب را در جهت تحقق اهدافشان بکار گیرند. کاربران پیش از پرداخت به واقع مطمئن خواهند شد که چرا چاپ کتاب برای آنان یعنی برگ برنده، و سپس، بعد از آغاز مراحل اجرایی و اداری چاپ کتاب،کلیه مراحل چاپ مرحله به مرحله به آنها  با اعلام تاریخ  دقیق گزارش دهی میگردد.

چاپ کتاب تضمینی نیز در انتشارات ارشدان  از فضای شعارهای ویترینی خارج است و به واقع نمود عملی دارد. انتشارات ارشدان تقریبا توانایی دریافت مجوز چاپ کتاب برای کلیه سفارشات خود را دارد و این مورد چنانچه امکان پذیر نباشد از طریق گارانتی عودت وجه انجام خواهد شد، ضمن اینکه کتابهای چاپ شده بدون پارگی و یا مشکل در رنگ و فونت به دست کاربر می رسد.

ویژگی خدمات چاپ کتاب انتشارات ارشدان

 • ارزانترین  چاپ کتاب در کل کشور
 • امکان اسپانسری برای چاپ کتاب
 • چاپ کتاب بدون نیاز به دانش تالیف (از جزوه، پایان نامه، دست نویس و یا ترجمه)
 • چاپ کتاب با گارانتی صددرصد
 •  چاپ فوری کتاب در 3 هفته
 • چاپ کتاب در تیتراژ مورد نظر کاربر حتی 1 نسخه
 • چاپ کتاب در کلیه رشته -گرایش های دانشگاهی
 • ارائه مشاوره های تخصصی جهت دستیابی به بهترین نتیجه برای متقاضیان پیش از ثبت سفارش
 • معرفی کتاب انگلیسی مرجع و کمک به انجام ترجمه و چاپ آن برای متقاضیان
 • ارائه خدمات و پشتیبانی آنلاین 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل
 • چاپ کتاب به کلیه زبانهای زنده دنیا
 • ثبت سفارش آنلاین چاپ کتاب و عدم مراجعه حضوری کاربر حتی در عقد قرارداد
 •  امکان حضور به شعبات و نمایندگی ها برای اشخاصی که تمایل به ثبت سفارش حضوری چاپ کتاب دارند
 • امکان پرداخت آنلاین هزینه چاپ کتاب
 • پیگیری پله پله مراحل انجام سفارشات چاپ کتاب بصورت آنلاین برای کاربران

انتشارات ارشدان چه سیاست گذاری را دنبال میکند؟

 • شفاف سازی در روند قرارداد حضوری یا غیرحضوری چاپ کتاب مطابق با قوانین
 • روند فعالیت کارمندان اداری،غیراداری،  اپراتورها و مشاورین در ارشدان بسیار شفاف و 24 ساعته توسط مدیران رصد میشود تا کمترین بی توجهی شامل حال کاربران نگردد.
 • اطلاعات کاربران با امنیت کامل در وب سایت ارشدان نگهداری میشوند.
 • کلیه متخصصین، تنها از طریق آزمونهای پیشرفته و رزومه های پربار انتخاب شده و شروع به همکاری می نمایند.

ارائه خدمات چاپ کتاب به سبک ارشدان چه اهدافی را بدنبال دارد؟

 • ارتقای کیفیت خدمات چاپ کتاب با بکارگیری بهترین متخصصین این حوزه بصورت دورکاری
 • کمک به افزایش و گسترش فعالیت در حوزه چاپ و نشر دانشگاهیان با کاهش سود
 • ارائه خدمات چاپ فوری کتاب با استفاده از  کارشناسان مجرب و مدرنترین دستگاههای روز دنیا
 • استفاده از جدیدترین متد تجارت الکترونیک در حوزه چاپ و نشر
 • کارآفرینی برای بیش از 40هزار صفحه آرا، تایپیست، مترجم، مولف، محقق
 • همکاری و پیشبرد در سفارشات چاپ کتاب دارالترجمه ها و انتشاراتی که با کمبود نیرو متخصص مواجه هستند
 • ایجاد محیطی امن از لحاظ علمی در جهت حفظ حقوق معنوی و مادی کاربران
 • کاهش و صرفه جویی در هزینه و زمان از طریق سفارش آنلاین چاپ کتاب برای کاربران
 • افزایش اعتمادسازی و فرهنگ استفاده از خدمات آنلاین و همگامی با پیشرفتهای روز تکنولوژی و دنیا
منبع : بخش اطلاعات عمومی آکاایران
برچسب :